FC ATTACK Vrútky Nezaradené Turnaj U11 Memoriál Silvestra Huja, Sučany

Turnaj U11 Memoriál Silvestra Huja, Sučany(Last Updated On: 19. júna 2023)

V sobotu 17.6.2023 sa naši U11kari zúčastnili turnaja v Sučanoch. Chalanom sa darilo a porazili všetky tímy okrem Fomatu Martin. Získali pekné druhé miesto. Hodnotenie jednotlivých zápasov slovami trénera Milana Černáka:

Vrútky 6:4 Diviaky
Strelecké hody sme lepšie zvládli. V zápase sme boli lepším tím a vykročili sme do Turnaja správnou nohou

Vrútky 3:1 Príbovce
Tiež zápas, kde sme boli lepším tímom. Mohli sme vyhrať aj výraznejšie, ale súper mal dobre postavenú bránu keď sme 3x opečiatkovali tyč.

Vrútky 6:1 Skalbiňa
Náš najlepší zápas v turnaji… Súpera, s ktorým si často meriame sily, sme zdolali presvedčivo a na moje prekvapenie sme po celý zápas držali iniciatívu nad zápasom. Takto nejako si predstavujem našu hru.

Vrútky 2:1 Sučany
Zápas sme vyhrali až v posledných sekundách. Nenadviazali sme na dobrý výkon, asi sme si mysleli, že sa súper porazí sám. Neboli sme takí aktívni a nebezpeční ako v predchádzajúcom zápase.

Vrútky 0:5 Fomat
Dostali sme 3 rýchle góly. Nehrali sme v úvode dobre, driemali sme. Hovoril som chalanom, aby pokračovali vo výkone ako v zápase so Sklabiňou, aby boli dôrazní, vytvárali na súpera tlak. Pozitívum bolo to, že sme si vytvorili niekoľko šancí. Bol tam aj úsek, kedy sme boli lepší ako súper. Žiaľ, za stavu 3:0 sme nastrelili tyčku a zahodili 3 tutovky…. Potom súper pridal 2 góly.